';
Preloader logo
side-area-logo

O nas

ALBUD
Image module

Zawsze stawiamy na innowacyjność oraz kreatywność. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem. Świadcząc usługi, zapewniamy konkurencyjne ceny dostosowane do klienta oraz zleconych prac.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniem Tynków Maszynowych. Oferujemy Tynki Gipsowe oraz Tynki Cementowo – Wapienne. Swoją ofertę kierujemy zarówno do właścicieli domów jednorodzinnych jak i dużych przedsiębiorstw budowlanych.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy wykonać pracę z zachowaniem najwyższych standardów oraz wysokiej jakości. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc w kwestii doboru materiału.

Atutem naszej firmy jest także fakt, iż posiadamy stałą kadrę pracowników. Każdy z naszych pracowników posiada minimum kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych oraz duża wiedzę techniczną, co sprawia, że wykonujemy sprawnie i rzetelnie powierzoną pracę, co istotnie wpływa na dotrzymanie powierzonych nam terminów.

Pracujemy tylko na materiałach sprawdzonych firm, takich jak: Knauf, Dolina Nidy, Baumit, które spełniają konieczne warunki do ich zastosowania w technologii tynków maszynowych oraz posiadają pozytywne opinie wśród osób mających długoletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Chciałbym w tym miejscu również podziękować wszystkim naszym dotychczasowym klientom za okazane nam zaufanie i skorzystanie z naszych usług.
Albert Lemańczyk